Hizmetlerimiz
Projenin güvenilir bir şekilde uygulanması için ihtiyacınız olan tüm ürünleri güvenilir bir şekilde hizmetinize sunmaktayız.Her türlü açıdan piyasadaki en kaliteli ve en güvenilir ürünlerimizin seçiminde sizlere yardımcı oluyoruz.Müşterimize proje uygulamasında verdiğimiz destek ile müşterilerimizin en uygun ve yüksek kalitedeki seçeneklerini birlikte belirliyoruz.Ürün tedariği konusunda firmamızın gösterdiği kaliteli ve ekonomik hizmet ile müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
Uzman ekibimizin çalışmaları doğrultusunda projelerimizi bütün ayrıntıları ile değerlendirip müşterilerimiz için en uygun ve en ekonomik çözümleri sunuyoruz.
Vivatek Solea Enerji olarak kurulumunu tamamlayıp işletmeye aldığımız sistemlerin periyodik bakımlarını 5,10 ve ya 25 yıl süreli şekilde imzalamış olduğumuz hizmet bakım antlaşmalarıyla gerçekleştiriyoruz.
Şebeke bağlantılı sistemler şebeke ile bağlantılı sistemlerdir.Bu tip sistemler elektriğin tüketildiği yerde üretilmesi esasına dayanır. Binaya entegre şebeke bağlantılı fotovoltaik sistemler, konutlardaki elektrik talebinin bir kısmını ya da tamamını karşılayabilir. Fazla üretilen elektrik ise şebekeye satılır. Bu genellikle iki farklı yolla yapılır. İlk yöntem çift yönlü sayaç kullanmak diğer yol ise iki tane tek yönlü sayaç kullanarak sistemde üretim ve tüketimin bu şekilde ayrı-ayrı belirlenmesidir.Bu sayede üretilen ihtiyaç fazlası elektrik şebeke bağlantısı ile devlete belli bir fiyat üzerinden satılır. 
Şebekeden bağımsız sistemler şebekenin hiç olmadığı yerlerde tercih edilirler. İklim verileri yeterli olduğu sürece bu sistemler yalnızca ilk yatırım giderleri bile göz önüne alındığında, şebekeye bağlanmak için gerekli olan yatırımdan daha kazançlı olabilmektedir.Bu sistemlerde üretilen elektriğin depolanarak geceleri veya enerji üretilmediği zamanlarda kullanılabilmesi için batarya olması gerekmektedir. Batarya kapasitesi ayarlanırken bölgenin iklim verileri, kullanılacak elektrikli cihazlar ve de kullanım süresi göz önüne alınır.
https://www.dunyaatlasi.com